Povedali o zápase (2)

História sa, žiaľ, opakuje. Rovnako ako na ostatných majstrovstvách spred dvoch rokov v Plzni 2009, aj tentoraz zostali Slováci pred bránami finále. Červenú nám zhodne dali opäť naši západní susedia. Česi, ktorí mali v nohách o zápas naviac (v piatok štvrťfinálový duel proti Grécku 5:1) viedli už od 2. minúty. Tento stav ale trval iba šesť minút, keď súper využil početnú prevahu a po perfektnej kombinácii stanovil na konečných 0:2. Slováci, aj napriek viacerým príležitostiam, nedokázali streliť ani čestný úspech. „Domáci“ šampionát tak nedotiahnu až k vysnenému zlatu. Naopak, Česká republika môže vo finále proti Kanade obhájiť titul. Náš výber môže ešte zabojovať o bronz, ale v nedeľu musí poraziť druhého neúspešného semifinalistu – USA. Rovnaké obsadenia malo už aj meranie síl v základnej skupine, skončilo 4:1 v prospech Slovenska. Hádam sa história zopakuje.

Pridané: 26.06.11 00:13.

Šampionát v Bratislave vrcholí. V predposledný hrací deň čaká Slovensko veľmi „pikantný“ zápas. Podobne ako ženy, sa aj muži „pobijú“ o postup do finále v derby proti úradujúcim majstrom (Plzeň 2009) – Českou republikou. Stretnutie bude v priamom prenose vysielať STV3, na internete nájdete „živý“ video prenos vďaka http://live.huste.tv .

Pridané: 24.06.11 23:11.